logo

 

Ledpano & Led Sistemleri

Led ekran işine başladığımızda sektörde bizden başka kimse yoktu. Bu nedenle sektörde ismimiz “Selpak” gibidir. Ekran arayanların aklına ilk gelen marka olduk. Bunda en büyük etken sektörün öncüsü olmamız, en kaliteli ürünü pazara sunmamız ve en kısa sürede servis ihtiyacınızı gidermemizdir.

“Müşteri her zaman haklıdır” fikri, bizim birinci ilkemizdir.

Led Ekran nedir ? – Led Ekran Bilinmesi Gerekenler

Led Ekran Servisi - Led Ekran - Kayan Yazı - Led Panel - Led Tabela > Genel  > Led Ekran nedir ? – Led Ekran Bilinmesi Gerekenler

Led Ekran nedir ? – Led Ekran Bilinmesi Gerekenler

Led Ekran Nedir ?

Led Ekran’lar Şirketiniz için bir farkındalık ve görsellik yaratır. Müşteri verimini % 25 ve %50 gibi Bir oranda arttırmaktadır. Peki led ekran neden kullanmalıyım  diye soruyorsanız ürünlerinizi şirketinizi kolayca tanıtmanızı sağlamaktadır.

P8 Panel ile % 60 Daha iyi bir görüntü elde edebilirsiniz. Genellikle Led ekranlar proje bazlı olmaktadır.

Led Ekran yeri Hazırlamak için Bir Proje Çizilir. Ve onun doğrultusunda ilerleme kaydedilir rüzgar hızına kadar her hesap yapılmalıdır aksi halde kötü bir montaj ilerde kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

 

Günümüzde Çoğu öncü firmanın kullandığı led ekran’ları yaptırmalıyım diye düşünüyorsanız şöyle bir düşünceyi ortaya atmak isterim ,

Bir galeriye gidiyorsunuz Bmw arabalara bakıyorsunuz ama işinizi Ford’da görebiliyor ama kaliteden yana ilerliyorsanız seçiminiz kaliteden yana olucağın’dan eminim.  P 2,5 Panelle Yapılan ekran’ı Bmw Düşünelim  P8 le yapılan ekranımızı’da ford olarak tanımlarsak Seçim size kalıyor.

 

İkiside işinizi görüyor ama Biri daha kaliteli görüntü sağlamaktadır. Diğeride kaliteli bir üründür. Bu farkındalık gösterebilir satıcı firma veya imalatçı firmaya göre parlaklıkları ve okunabilirlikleri değişmektedir. Buda nelere dikkat etmeniz gerektiğini bir kez daha size hatırlatmaktadır.

 

Bir firma çok dip fiyat veriyorsa bir diğeri cok yüksek veriyorsa  ikisinin ortasında fiyat veren firmayı seçmeniz sizin için en güvenilir bi seçim olucağından eminim. Peki led  ekran lar led panellerden mi ibaret ? tabikide hayır ama en çok arızayı paneller verdiğinden en önem arz eden paneller olduğundan işimiz gereğince led panele daha ağırlık vermekteyiz A kalite ürünü uygun fiyatlara satmaktayız.

 

Bu kişiden hatta şirketten şirkete değişmektedir bazen verdiğimiz fiyatlar ucuz bazense pahalı gelmektedir alternatif yollar sunmaktayız ekran boyutunu küçülterek fiyatlar’ıda düşüre bilmekteyiz.

 

Düşük Fiyat led ekran Alırsam ne gibi sorunlarla Karşı Karşıyayım ?

 

Düşük fiyatlar genellikle düşük kalite ürünler doğurabilir. Bu yüzden genellikle A kalite ürünlere bakmaya çalışmanızı öneririim.

Hergün servis derdi panel sorunu yaşamak istemiyorsanız Biraz paraya kıymanız gerekmektedir. Alıcağınız ürünlerden çok ithalatcı firmada önemlidir. A kalite diye c kalite ürün satmaya çalısan üretici firmalarda bulunmaktadır.

 

Peki Bunun Önüne Nasıl Geçebilirim ?

 

Anlaştığınız firmadan 4.5 Adet panel alıp bunun kalitesini sorgulatabilirsiniz. Yalnış Anlaşılmasın  numune ürün istemek’den bahsetmiyorum normal arıyıp panel siparişi vermenizden bahsediyorum numune ürünün her söktörde en iyi ürün olucağ’ı herkes tarafından bilinmektedir.

Sadece panel mi almalıyım diye aklınızdaki soru işareti oluşmuşsa normalde arızalar led panel odaklıdır  ve % 85 Panelden olmaktadır. Bu yüzden

Odak Noktamız led panel olmalıdır. Led panel’imizi inceldikten sonra gönül rahatlığıyla işimize dönebiliriz.

 

P 2.5 Panel Kullanımı

 

Biz genellikle  p 2.5 Öneririz Çözünürlük ve farkındalık açısından diğer panellere göre bir kaç adım daha önde olmaktadır. Ama türkiye Sayılı firma kullanmaktadır Made in china olan bu ürünlerin az kullanılmasının nedeni Maliyet açısından Pahalı olmalarıdır.

 

Üretici firması sayılı olan bu paneller göze hitap eden reklam ve ürün gösterim kalitesini en üst düzeye taşımaktadır. Diğer Panellere kötü demiyoruz onlarda güzel ama favori olarak biz p 2.5 ‘ u tercih etmekteyiz 5 metreden ekranı rahatça görebilmekteyiz. Fiyatları Pahalı olan bu projeler p6 , p8 , p10 göre fiyat açısından daha az kullanılmıştır.

 

Görselliğe ve kaliteyi ön planda tutuyorsanız fiyatlar size fazla gelmiyorsa kaliteli bir firmayla anlaşıp P 2.5’u denemenizi Öneririm.

Led Ekran Hakkında Şimdilik bu kadar bilginin yeterli olucağı  düşüncesindeyim. Bundan 2 .3 sene sonra Favorinin p.25 olucağı düşünçesindeyim.

Biz Led Ekran servisi olarak her türlü arıza veya panel sorununun tespitini ve tamirini yapmaktayız.

Diğer Bağlantılar : Led Pano Veya Led Ekran Nedir?

Bizi Değerlendirmek istermisin?
Bizi Değerlendirmek istermisin?
[Toplam : 3 Senin Puanın : 5]
1 Yorum

Yorum Yaz

Yorum
İsim
E-posta
Website

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.