logo

 

Ledpano & Led Sistemleri

Led ekran işine başladığımızda sektörde bizden başka kimse yoktu. Bu nedenle sektörde ismimiz “Selpak” gibidir. Ekran arayanların aklına ilk gelen marka olduk. Bunda en büyük etken sektörün öncüsü olmamız, en kaliteli ürünü pazara sunmamız ve en kısa sürede servis ihtiyacınızı gidermemizdir.

“Müşteri her zaman haklıdır” fikri, bizim birinci ilkemizdir.

Led Ekran Kiralama – Led Ekran kiralama Nedir ?

Led Ekran Servisi - Led Ekran - Kayan Yazı - Led Panel - Led Tabela > Genel  > Led Ekran Kiralama – Led Ekran kiralama Nedir ?

Led Ekran Kiralama – Led Ekran kiralama Nedir ?

Led Ekran kiralama nedir ?

 
Led ekran kiralama günlük , aylık , yıllık olarak kiralanmaktadır. Örnek vermek istersek pazarlamacı firmalar 350$ Bin dolarlık bir ekranı size uygun fiyata kiralamaktadır. Görsellik açısından güzel bir görünüme sahiptir. Seminer , Etüt , Açıklamalar , Ürün tanıtımları ve Açılışlarda genellikle kullanılmaktadır. LedPano led ekran kiralama işini yıllardır yapmaktadır. Led pano Yüzlerce referansıyla , kalitesiyle ve deneyimiyle yıllardır bu sektörde önce firma olmaktadır.

 

Led Ekran kiralarken nelere dikkat etmeliyim ?

 
Led Ekran kiralama yapmadan önce firmanın referanslarına bir göz geçirmek gerekiyor. Kalite açısından A kalite bir ekran mı yoksa c kalitemi olup olmadığını anlıya biliriz. Ve bu sayede led ekranı yerinde görme fırsatı’da bulacaksınız. Bu işte teknik destek ve servis maliyetinden dahada önemlidir. Bilmediğiniz bir sistem olduğundan , Bir sorun olduğunda müdahale etme şansınız olmayacaktır.
 
Teknik servisi arıcaksınız. Geç gelme gibi sorunlar yaşarsanız kiralama sürenizden bir gün eksilicek buda günlüğünü ne kadar fiyata kiraladıysanız bir o kadar zarar demektedir. Bu konulara bakılıcak olursa maaliyeti değilde daha çok italatçı firmanın daha önemli olduğunu anlamış oluruz. Led Ekran kiralama yaparken referanslara bir göz geçirmeniz gerekmektedir.
 

Ürün tanıtımında ne gibi faydalar sağlamaktadır ?

 
Öncelikle güzel bir reklam tanıtım videonuz varsa kaliteli bir ekranla birleştirdiğinizde ortaya çok güzel sonuçlar çıkmaktadır. Bakan bir daha bakıcak olursa merak duygusunu kaşıdaki kişilerde uyandırırsak ürününüzü almasa bile görmek için bile gelebilir. Bu yüzden ürün tanıtım videosu tekil dil çoğul kişilere hitaben yapılmaladır. En uzaktaki bir kişiyi bile düşünerek yazı büyüklükleri ona göre ayarlanmalıdır.
 
Güzel bir çalısmayla ürününüzü kısa sürede herkeze duyurmanızı sağlıcak olan led ekrandır. Akıllarında kalıcak olan reklamı yapıcak olan ürün tanıtım videosu’da size ait olucaktır.
Güzel ölçülerde bir ekran ve güzel bir videoyla hedeflediğiniz kitleye ulaşma fırsatını yakalayacaksınız. Ürün tanıtımlarında öncelik olarak kampanya yazısı veya ürün fiyat bilgisine öncelik verirseniz , İnsanların dikkatlerini üstünüze daha çabuk çekersiniz.
 
Fiyat , video ve ekran kombinasyon’unu kusursuz bir şekilde yaptıktan sonra kalan iş sadece beklemekten ibarettir. Eğer sizde bir ekran kiralamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.
 
Led Pano veya Led Ekran kiralama nedir ? İlginizi çekebilir

Bizi Değerlendirmek istermisin?
Bizi Değerlendirmek istermisin?
[Toplam : 5 Senin Puanın : 4.8]
Yorum Yok

Yorum Yaz

Yorum
İsim
E-posta
Website

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.