logo

 

Ledpano & Led Sistemleri

Led ekran işine başladığımızda sektörde bizden başka kimse yoktu. Bu nedenle sektörde ismimiz “Selpak” gibidir. Ekran arayanların aklına ilk gelen marka olduk. Bunda en büyük etken sektörün öncüsü olmamız, en kaliteli ürünü pazara sunmamız ve en kısa sürede servis ihtiyacınızı gidermemizdir.

“Müşteri her zaman haklıdır” fikri, bizim birinci ilkemizdir.

Kayan yazı nedir ve yararları Nelerdir ?

Led Ekran Servisi - Led Ekran - Kayan Yazı - Led Panel - Led Tabela > Genel  > Kayan yazı nedir ve yararları Nelerdir ?

Kayan yazı nedir ve yararları Nelerdir ?

Kayan Yazı nedir ?

 

Kayan yazı işletmenize farkındalık katmaktadır. Sizin belirlediğiniz yazıları sizin için günlerce , aylarca hatta yıllarca tekrarlayan bir led sistemidir. Parlak ve güzel kasa modelleri sayesinde göze güzel gelir ve farkındalık yaratır. “Meraba Ben Bu ürünleri Satıyorum” Cümlesini Konuşmadan Söylüyebilmektir. Kayan yazılar Son 3 yılda en çok kullanılan Reklam tabelası olarak kullanımaktadır peki bu kadar kullanılmasının nedeni sizce nelerdir biraz bu konulara göz atalım Bir kaçı şöyledir.

Fiyatları Uygun Olması

Farkındalık ve okunabilirlik

Müşteri Çekme Potansiyeli

Ürün Gösterme Bilgilendirme Amaçlı

Markanızı temsil etmesi

Bunlardan Bazıları Yukardaki gibidir.

 

Kayan Yazı Yararları

 

Peki kayan yazıların Ne gibi Faydaları var Bir Ürün düşünün yeni bir ürün geldi Bunu Sadece siz biliyorsunuz kimse bilmiyor

Programını atarak saniyesinde bunu sokagınızdan geçen herkeze gösterme fırsatı yakalıyorsunuz. Okunabilirliği sayesinde Ürününüzü kolayca tanıtmanızı sağlamaktadır. Peki Bunu sizin yaptığınızı düşünelim elinize bir tabela alın kapının önünde bekliyip kayan yazılara yazdıgımızı 24 saat tekrarladıgınızı düşünün işte bunu düşününce kayan yazının size nasıl bir fayda sağlıcağını şimdi daha iyi anlıyabiliyoruz.

Bizi Değerlendirmek istermisin?
Bizi Değerlendirmek istermisin?
[Toplam : 4 Senin Puanın : 5]
1 Yorum

Yorum Yaz

Yorum
İsim
E-posta
Website

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.