logo

 

Ledpano & Led Sistemleri

Led ekran işine başladığımızda sektörde bizden başka kimse yoktu. Bu nedenle sektörde ismimiz “Selpak” gibidir. Ekran arayanların aklına ilk gelen marka olduk. Bunda en büyük etken sektörün öncüsü olmamız, en kaliteli ürünü pazara sunmamız ve en kısa sürede servis ihtiyacınızı gidermemizdir.

“Müşteri her zaman haklıdır” fikri, bizim birinci ilkemizdir.

Kayan Yazı Faydaları – Kayan Yazı Bilinmesi Gerekenler

Led Ekran Servisi - Led Ekran - Kayan Yazı - Led Panel - Led Tabela > Genel  > Kayan Yazı Faydaları – Kayan Yazı Bilinmesi Gerekenler

Kayan Yazı Faydaları – Kayan Yazı Bilinmesi Gerekenler

 

Kayan Bilinmesi Gerekenler ?

Kayan Yazı Nedir ? Günümüz teknolojisinde reklam görevini layıkıyla yerine getiren reklam tabelalarıdır.

İşletmenizi tanıtmak veya ev satın alım minibüs , otobüs gibi ortamlarda kullanılır. Kullanımı gayet basit olan kayan yazılar kullanım kolaylığıyla kendini ön planda tutmaktadır.

Kırmızı , Mavi , Yeşil , Beyaz , Pembe , Sarı renkleri bulunmaktadır. En çok saatılan ve heryerde gördüğümüz kırmızı tabikide. Görünebilirlik ve farkındalık açısından kırmızı favori kayan yazı diyebiliriz.

 

En az satılan ise beyazdır gün ışığı beyaz olduğundan ışıgı fazla yansıtmamaktadır. Ama geceleri kırmızıdan daha iyi okunabilirliği ve dikkat çektiği söylenmektedir.

 

Benim tercihim kırmızıdan yanadır. Eğer aralarında bir tercih yapmak zorunda kalsaydım kırmızıyı seçerdim bana okunabilen ve benim reklamımı gündüz gece demeden yapabilicek bir tabela gerekiyor o yüzden kırmızıda hem fikir olabiliriz.

Kayan Yazıların Faydalarına Gelirsek….

Uğraşma derdi yok , tak çalıştır mantığı yapılmıştır. boyutlarına göre okunabilirliği ve uzaklık mesafeleri değişmektedir.

Yeni bi ürününüz var usb takın programınızı atın anında günlerce tekrarlasın. İşletmenizin yerine göre bu değişmektedir.

İşlek bir caddedeyseniz veya önünüz açıksa büyük bir kayan yazı yapmanız sizin faydanıza olucaktır.

Bu olayı şöyle düşünelim Elinize kağıt kalem alalım birini kücük birini büyük yazalım uzağa götürüp bakalım şüphesiz büyük yazılar daha belirgin ve okunaklı olucaktır. Kayan yazı boyutu ne kadar büyük olursa o kadar dikkat çekicektir.

Kayan Yazı nedir ? adlı makalemizin sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kaya Yazı nedir ? Diğer Makale Led Ekran nedir ? Led Pano

Bizi Değerlendirmek istermisin?
Bizi Değerlendirmek istermisin?
[Toplam : 1 Senin Puanın : 5]
Yorum Yok

Yorum Yaz

Yorum
İsim
E-posta
Website

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.